Anadolu Metalurji, Tanıtım Filmi, Ankara 

Anadolu Metalurji tanıtım filmi şirket ve faaliyetleri hakkında bilgi vermektedir.
Ankara, 2009 

Kurumsal tanıtım filmi Ankara Polatlı'da bulunan Anadolu Metalurji'nin fabrikasında yapılan profesyonel video çekimi ve ürün fotoğraflarıyla kurgulanmıştır. Yüksek kalitede fotoğraf makinesi objektifi kullanımına ve net alan derinliğinin maksimum derecede kontrolüne olanak sağlayan 35 mm adaptörü, jimmy jib ve timelapse görüntüler video çekiminin önemli özelliklerindendir. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan kurumsal film şirket logosunun tasarım unsuru olarak kullanımıyla öne çıkmaktadır.

1987 yılında kurulan Anadolu Metalurji, demir çelik, alüminyum ve demir dışı metal sektörlerinin ihtiyacı olan hadde merdanelerini üretmektedir. 11.000 m2 kapalı, 145.000 m2 açık alana sahip Anadolu Metalurji 3500 tonu hadde merdanesi olmak üzere yıllık 8000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Anadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, GeçişAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, PlazmaAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika BinasıAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, ÖlçümAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran GörüntüsüAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Totem

Kamera Arkası

Anadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Kamera ArkasıAnadolu Metalurji Tanıtım Filmi, Kamera Arkası, Jimmy Jib

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98