BYEGM Tanıtım Filmi, Ankara 

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü
Tanıtım Filmi
Ankara, 2014 

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tanıtım filminde kurumun bir günü kurum personeli tarafından anlatılmaktadır. Ayrıca kurum faaliyetlerine ilişkin arşiv görüntüleri, kurum içinde iç mekan ve dış mekan timelapse çekimleri özel olarak kurum için yapılmış beste eşliğinde kurgulanmıştır. BYEGM faaliyet alanlarına ait veriler hareketli grafiklerle (motion graphics) görselleştirilmiştir.

Film ilk olarak 9 Haziran 2014'de BYEGM'nün 94. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları kapsamında TBMM Tören Salonunda gösterilmiştir. Bu gösterim için Türkçe olarak hazırlanan filmin daha sonra İngilizce, Fransızca ve Arapça versiyonları da yapılmıştır.

BYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kurum Binası TimelapseBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kurum Binası TimelapseBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Murat Karakaya, Genel MüdürBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Yerel Medya Harita Hareketli GrafikBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Mariana Popescu, Yerel MedyaBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - BYEGM iPad Uygulaması, Anadolunun Sesi, DES

Kamera Arkası

İlk prova çekiminde kurum çalışanları kamera karşısında beklediğimizden daha rahattılar, asıl çekimde işler daha da kolaylaştı. Fotoğraf arşivi bizi oldukça heyecanlandırdı. Metin yazarımız ilk çekimde bize eşlik etti, sonra metinler üzerinde çalıştı.
 

BYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kamera ArkasıBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kamera ArkasıBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kamera ArkasıBYEGM, Tanıtım Filmi, Ankara - Kamera Arkası

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98