Çepaş, Tanıtım Filmi, Ankara 

Çepaş kurumsal tanıtım filmi Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır.
Ankara, 2007 

Çepaş kurumsal tanıtım filmi, Ankara ve İstanbul'daki yol şantiyelerinde, Karabük ve Ankara'daki üretim tesislerinde yaptığımız profesyonel video çekimlerden kurgulanmıştır. Fabrikada otoyol korkuluk üretim hattı, poligon direk imalatı ve sıcak daldırma galvaniz ocağı ayrıntılı olarak görüntülenmiştir. Genel Çepaş tanıtımının yanı sıra şirket filmi, Çepaş'ın faaliyet gösterdiği oto bariyer sistemleri, poligon ve konik aydınlatma direkleri, enerji nakil hatları ve GSM anten direkleri, çelik konstrüksiyon imalatı ve sıcak daldırma galvaniz bölümlerini de içermektedir.

Çepaş tanıtım filminde üretim hattının yanı sıra, oto bariyer sistemlerinin kullanıldığı yollar ve aydınlatma direklerinin bulunduğu yerlerde yapılan timelapse çekimleri kullanılarak Çepaş'ın yenilikçi ve dinamik yapısı vurgulanmıştır. Fabrika çekimlerinde jimmy jib ve şaryo kullanımı ile Çepaş'ın imalat süreci çağdaş bir şekilde anlatılmıştır. Film Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanmıştır.

Trafik ve yol güvenliği, aydınlatma direkleri, enerji nakil hatları, çelik konstrüksiyon ve sıcak daldırma galvaniz ana başlıkları altında faaliyet gösteren Çepaş 2003 yılında kurulmuştur. Otokorkuluk sistemlerinin yanı sıra, halatlı otokorkuluk sistemleri, düşey işaretleme sistemleri, sokak ve cadde aydınlatma direkleri, projektör direkleri, enerji direkleri ve anten direkleri üretimi de yapmaktadır. 12,5 metre uzunluğundaki galvaniz kazanı ile fason müşterilere de hizmet sunmaktadır.

Çepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika, SacÇepaş Tanıtım Filmi, DVDÇepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Otobariyer SistemiÇepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika, KaynakÇepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika, Poligon ÜretimiÇepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika, Logo AnimasyonuÇepaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika, Galvaniz Ocağı

Kamera Arkası

Çepaş Tanıtım Filmi, Kamera Arkası

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98