Gama Holding Tanıtım Filmi 

Gama Holding ve bağlı şirketlerin tanıtım filmidir.
Ankara, 2014 

Gama Holding'in anlatıldığı tanıtım filminde, kurumsal video arşivi kapsamında daha önce yaptığımız Rusya, Suudi Arabistan, Makedonya, Yemen, Bulgaristan, Letonya ve Türkiye'deki projelerinin, şantiyelerinin profesyonel video çekimleri kullanılmıştır. Çimento fabrikaları, demir çelik fabrikaları, güç santralları, asit tesisleri, petrokimya tesisleri gibi ağırlıklı endüstriyel tesis çekimlerinden oluşan şirket tanıtım filminde Holdinge bağlı alt şirketler de tanıtılmaktadır.

Senaryoda öncelikle Gama'nın güçlü kurumsal yapısı, köklü geçmişi ve etik değerleri vurgulanmıştır. Öne çıkartılmasına karar verilen rakam ve mesajlar hareketli grafiklerle (motion graphics/infographics) ifade edilmiştir. Gama Holding kurumsal tanıtım filmi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanmış, daha sonra Rusça versiyonu da eklenmiştir.

Gama Holding 1959 yılında kurulmuştur. Güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı projelerinde yoğunlaşan bağlı şirketler Holding çatısı altında toplanmıştır. Şu anki ana faaliyet alanları endüstriyel tesisler, güç sistemleri, enerji, gayrimenkul, sağlık yatırımları ve ticarettir.

Gama Holding Tanıtım Filmi YemenGama Holding Tanıtım Filmi Çalışılan Ülkeler AnimasyonuGama Holding Tanıtım Filmi KazakistanGama Holding Tanıtım Filmi LetonyaGama Holding Tanıtım Filmi Holding Yapısı AnimasyonuGama Holding Tanıtım Filmi MottoGama Holding Tanıtım Filmi Proje Başlığı

Kamera Arkası

Gama için 2008 yılından beri dünyayı dolaşıyoruz. Sibirya'nın dondurucu soğuğundan, Yemen'in yakıcı sıcağına bir çok farklı iklim ve coğrafyada çekim yaptık.

Gama Holding Tanıtım Filmi Kamera ArkasıGama Holding Tanıtım Filmi Kamera Arkası KurguGama Holding Tanıtım Filmi Kamera Arkası Kazakistan

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98