Gama Holding, Video Çekimi ve Arşivi  

Gama Holding'in üstlenmiş olduğu projelerin video çekimleridir.
2008-2016 

Gama Holding'in Rusya, Suudi Arabistan, Makedonya, Yemen, Bulgaristan, Letonya ve Türkiye'deki projelerinin, şantiyelerinin profesyonel video çekimleri yapılmıştır. Daha sonra her proje için tanıtım filmi titizliğinde bir Özet Görüntü kurgusu yapılmıştır. Yukarıdaki filmde bu özet kurguların bir kısmını görebilirsiniz. Çimento fabrikaları, demir çelik fabrikaları, güç santralları, asit tesisleri, petrokimya tesisleri gibi ağırlıklı endüstriyel tesis kamera çekimlerinde aynı anda profesyonel fotoğraf çekimleri de yapılmıştır.

Özet kurguların yanı sıra hazırlanacak tanıtım filminde videoları kolay seçebilmek için, ön izleme ve kolay erişime imkan veren bir indeks CD'si hazırlanmıştır. Video arşivi intranet üzerinden de görüntülenebilmektedir.

Gama Holding 1959 yılından bu yana, güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştirmektedir. Bünyesinde endüstriyel tesisler, güç sistemleri, enerji, gayrimenkul ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren onlarca şirket yer almaktadır.

Gama Holding Video Cekimi ve Arsivi, KırıkkaleGama Holding Video Cekimi ve Arsivi, Suudi ArabistanGama Holding Video Cekimi ve Arsivi, Suudi ArabistanGama Holding Video Arsivi, Ekran GörüntüsüGama Holding Video Arsivi, DVD'lerGama Holding Video ve Fotoğraf Cekimi, Portre

Kamera Arkası

Gama Holding çekimlerinde donduk, sıcaktan bunaldık, çatılara çıktık, vinçle yükseldik, gat (ağızda çiğnenen bir tür uyarıcı) çiğneyen şoförlerimiz oldu, tuhaf kıyafetler giydik sıcaktan ve soğuktan korunmak için.

Gama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, KırıkkaleGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, Suudi ArabistanGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, RusyaGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, Vinçte Çekim, RusyaGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, RusyaGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, YemenGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, Güvenlik Görevlileri, YemenGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, Hatıra Fotoğrafı, MakedonyaGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, LetonyaGama Holding Video Çekimi Kamera Arkası, Yanmaz Kumaş ile Korunma, RusyaGama Holding Video ve Fotoğraf Çekimi Kamera Arkası, Vinçte Çekim, RusyaGama Holding Hava Çekimi Uçak

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98