GAP İnşaat, Video Çekimi ve Arşivi 

Türkmenistan, 2005-2006 

GAP İnşaat kurumsal görsel arşivi, firmanın gerçekleştirdiği projelere ait fotoğrafları ve kurumsal videoları içermektedir. Aşkabat Tanı Merkezi, Aşkabat Ticaret Merkezi, Askeri Okul, Enerji Bakanlığı Binası, Kadın Doğum Hastanesi, Olimpik Yüzme Havuzu, Milli Kütüphane, Sağlık Bakanlığı Ofis Binası, birçok konut projesi, Arçabil Şayolu Reyon Yolu, Türkmenbaşı Altınasır Parkı, Türkmenistan Milli Parkı, Serdar İplik Fabrikası, Türkmenbaşı Jean Kompleksi, Türkmenbaşı Tekstil Kompleksi, Yaşlık Kağıt ve Selüloz Kompleksi, Kelete Çimento Fabrikası, Tejen Karbamid Üretim Fabrikası, Serdar Altın Asır Tekstil Kompleksi ve GAP İnşaat merkez şantiyesinde yapılan video çekimler DVD formatına çevrilmiş, her bir proje içi özet kurgu, kolay erişim ve ön izlemeye imkan veren bir indeks CD'si hazırlanmıştır.

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Çalık Holding enerji, telekom, tekstil, inşaat, finans ve medya alanlarında faaliyet göstermektedir. İnşaat Sektörü Çalık Holding’in temel iş sahalarından biridir. Grubun bu sektördeki faaliyetleri, tekstil sektöründeki gelişim ve yatırımlarına paralel bir grafik çizmiştir. Grubun 1990’lı yıllarda Türkmenistan Tekstil ve Pamuk sektöründeki varlığını arttırmasıyla birlikte GAP inşaat bu ülkede aktif bir rol üstlenmiş ve sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Engineering News Record (ENR) Uluslararası Müteahhitler listesinde 165. sırada yer almaktadır.

GAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Çimento FabrikasıGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Sağlık BakanlığıGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Mühendis

Kamera Arkası

Baret taktık, vinçle yukarı kaldırıldık, hepsi alıştığımız şeylerdi. Ancak Gap İnşaat çekimlerinin en özel anı akşam vakti bir video klip çekmemiz istenmesiydi. Bir çalışanın kardeşi için video klipte kullanılmak üzere çekim yaptık. Ayna'nın dansları hepimizi büyüledi.

GAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası 1GAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası 2GAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası 3GAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası, Vinçte ÇekimGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası, Vinç Yukarı ÇıkmadanGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Anı FotoğrafıGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Anı FotoğrafıGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Klip ÇekimiGAP İnşaat Video Çekimi ve Arşivi, Ayna

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98