Güngör Elektrik, Tanıtım Filmi, Ankara 

Güngör Elektrik'in kurumsal tanıtım filmi, faaliyet alanları, projeler, rakamsal veriler ve alt şirketlerle ilgili bilgi içermektedir.
Ankara, 2010 

Güngör Elektrik'in kurumsal video arşivi için 2008 yılından beri çeşitli trafo merkezleri ve iletim hatlarında yaptığımız profesyonel video çekimlerini içeren tanıtım filmi, Ankara'da kurgulanmıştır. Proje ve şantiye çekimlerinin yanı sıra elektriğin üretim, iletim ve dağıtım aşamalarının gösterildiği canlandırma dahil birçok animasyon içermektedir.

Güngör Elektrik, elektrik üretim, iletim ve dağıtım tesislerinin imalatı, işletmesi ve bakımı konularında faaliyet göstermektedir. 20 yılı aşkın bir süredir enerji sektöründe çalışmalarına devam eden Güngör Elektrik Türkiye'nin birçok yerinde iletim tesisleri, dağıtım tesisleri, dağıtım hatları ve aydınlatma tesisleri projelerini başarıyla tamamlamış, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgelerine sahiptir.

Güngör Elektrik tanıtım filmi ekran görüntüsü 1Güngör Elektrik tanıtım filmi ekran görüntüsü 2Güngör Elektrik tanıtım filmi ekran görüntüsü 3Güngör Elektrik tanıtım filmi ekran görüntüsü 4Güngör Elektrik tanıtım filmi ekran görüntüsü 5

Kamera Arkası

Güngör Elektrik tanıtım filmi kamera arkası 1Güngör Elektrik tanıtım filmi kamera arkası 2

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98