Güngör Elektrik, Video Çekimi ve Arşivi 

2008-2010 

2008 yılından beri Güngör Elektrik için yapımını üstlendiği enerji projelerinin profesyonel video çekimini yapmaktayız. Şu ana kadar Yuntdağı RES Trafo Merkezi, Yuntdağı Alosbi İletim Hattı, Alosbi Trafo Merkezi, Kocadağ RES Trafo Merkezi, Ataer-IOSB Doğalgaz Çevrim Santralı Trafo Merkezi, Çakmaktepe Doğalgaz Çevrim Santralı Trafo Merkezi, Bergama Düzova RES Trafo Merkezi, Enerjisa Bandırma Doğalgaz Çevrim Santralı Trafo Merkezi, Borasco Bandırma RES Trafo Merkezi, Borasco Bandırma-Akçalar Enerji Nakil Hattı, Çiğli Trafo, EBSO Trafo Merkezi'nde video çekimi yapılmıştır. Bu çekimler daha sonra Güngör Elektrik için hazırladığımız tanıtım filminde kullanılmıştır.

Yapılan video çekimler Güngör için hazırladığımız video arşiv sistemine eklenmekte ve Özet Görüntü kurgusu hazırlanmaktadır. Ayrıca videolara kolay erişim ve ön izleme imkanı veren bir indeks CD'si bulunmaktadır.

Güngör Elektrik, elektrik üretimi, iletimi, dağıtımı ve rüzgar enerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Güngör Elektrik Türkiye'nin bir çok yerinde iletim tesisleri, dağıtım tesisleri, dağıtım hatları ve aydınlatma tesislerinin yapımı, montajı ve işletmesini üstlenmiştir.

Güngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Ekran Görüntüsü, Trafo MerkeziGüngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Ekran Görüntüsü, Rüzgar TürbiniGüngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Ekran Görüntüsü, İşçiGüngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Ekran Görüntüsü, Rüzgar Türbini ve KadranGüngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, DVD'lerGüngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Ekran Görüntüsü, Mühendisler

Kamera Arkası

Rüzgar Santralı yakınlarıydı çekim yaptığımız yerler, dolayısıyla çok rüzgarlı.

Güngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası 1Güngör Elektrik Video Çekimi ve Arşivi, Kamera Arkası 2

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98