Gürbağ Grup Tanıtım Filmi 

Gürbağ Grubun faaliyetlerinin anlatıldığı tanıtım filmidir.
Ankara, 2014 

Gürbağ Grup'un anlatıldığı tanıtım filminde ağırlıklı olarak geçmişte çekilen fotoğraflar kullanılmıştır. Tanıtım filminde şirketin Türkiye'deki faaliyetleri, Kuzey Irak'ta Duhok, Zaho, Erbil gibi şehirlerde gerçekleştirdiği projeler, Şanlıurfa'daki prefabrik tesisi ve Mim Mühendislik çelik konstrüksiyon fabrikasına yer verilmiştir. Tanıtım videosu Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak 3 dilde hazırlanmış, daha sonra Rusça versiyonu da eklenmiştir. Sadece fotoğraflardan oluşan tanıtım filmi yapımı hakkında Faydalı Bilgiler sayfamızdan daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Gürbağ Grup bünyesinde, Gürbağ İnşaat, Ohitan İnşaat, Mim Mühendislik ve Gürbağ Prefabrik'i barındırmaktadır. 1992 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firma ağırlıklı olarak baraj, metro, su arıtma tesisi, okul, karayolu köprüleri ve kavşakları, tünel ve prefabrik yapılarda uzmanlaşmıştır. 2013 yılında ENR Top 250 Uluslararası Müteahhitler listesine giren Türk şirketlerinden biri olmuştur. 2002 yılından sonra yurtdışı faaliyetlerine başlayan Gürbağ İnşaat, ağırlıklı olarak Kuzey Irak'ta endüstriyel tesis, lüks konut, alt yapı ve çeşitli bina projeleri gerçekleştirmektedir.

Gürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi EkranGürbağ Grup Tanıtım Filmi Ekran

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98