Mitaş, Tanıtım Filmi, Ankara 

Mitaş ve 6 alt şirketi için hazırlanan tanıtım filmleridir.
Ankara, 2007-2010 

Mitaş'ın kafes direk, poligon direk, galvaniz, civata, çelik yapılar, lazer kesim ve mühendislik şirketlerinin her biri için 2007 yılında hazırlanan tanıtım filmleri Ankara Gazi Mahallesi'nde bulunan Mitaş üretim tesislerinde yapılan profesyonel video çekimleri, sahip olduğu çeşitli belgeler, müşteri logoları ve son ürün fotoğrafları ile kurgulanmıştır. Fabrika çekimlerinde üretim aşamaları, makina parkı, kalite kontrol süreçleri şaryo, jimmy jib, timelapse gibi çekim yöntemleriyle kayda alınmıştır.

Mitaş ve alt şirketlerine ait kurumsal tanıtım filmleri Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanmış, tüm alt firma filmlerini kapsayan yedi DVD'lik bir set olarak teslim edilmiştir. Kurumsal tanıtım videoları 2010 yılında revize edilmiş, Fransızca, Rusça ve İspanyolca versiyonları eklenmiştir.

1955 yılında kurulan Mitaş Enerji ve Maden İşleri Türk A.Ş. enerji, telekomünikasyon ve aydınlatma sektörleri için çelik direk ve yapılar ile aksesuarlarının tasarımı, imalatı ve galvaniz kaplanması konularında faaliyet göstermektedir. Mitaş Galvaniz, Poligon, Cıvata, Çelik Yapılar, Miteng Mühendislik, MTS Mitaş Telekom Sistem gibi alanlarında uzman şirketleriyle bugün 120'den fazla ülkeye ihracat yapan bir şirketler grubudur.

Mitaş Tanıtım Filmi, DVD'lerMitaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Kafes Direk ÜretimMitaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Poligon ÜretimMitaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, KaynakMitaş Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü 5

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98