On Elektronik, Ürün Tanıtım Filmi, Ankara 

On Elektronik´in Signchron ürünü için hazırlanmıştır.
Ankara, 2005 

Signchron, geri sayıcılı ledli trafik lambası ürün serisidir. Film, beklemenin hayatımızdaki yeri ve ne kadar bekleyeceğini bilmenin önemini vurgulamaktadır. Ürün tanıtım filmi için hazırladığımız storyboard doğrultusunda, Ankara'nın farklı yerlerinde ve On Elektronik üretim tesislerinde yaptığımız profesyonel video çekimlerinden kurgulanmıştır. Gösterildiği yıl ve mecralar doğrultusunda 4:3 oranlarında hazırlanmıştır.

On Elektronik 1991 yılında kurulmuş bir yüksek teknoloji şirketidir. Şirket kuruluşundan bu yana, LED'li gösterge sistemleri konusunda araştırma, geliştirme, tasarım ve üretim çalışmalarını sürdürmektedir. Video gösterim panoları, trafik yönetim sistemleri, bilgi gösterim sistemleri ve skorboardlar şirketin ana ürün gruplarıdır.

On Elektronik Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüleri, LedlerOn Elektronik Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüleri, Kırmızıda Bekleyen YayalarOn Elektronik Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüleri, Signchron MontajOn Elektronik Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüleri, BekleyenlerOn Elektronik Tanıtım Filmi, Storyboard

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98