Ordu Katı Atık Merkezi, Tanıtım Filmi 

Ordu Belediyesi'nin Katı Atık Aktarma ve Toplama Ayırma Merkezi için hazırlanmıştır.
Ordu, 2009 

Tanıtım videosu, Ordu Belediyesi Katı Atık Aktarma ve Toplama Ayırma Merkezi'nde katı atık işlemenin önemi ve merkezin proses aşamaları hakkında bilgi vermektedir. Filmde çevre sorunu Ankara'da yaptığımız şehir timelapse görüntüleri yoluyla anlatılmıştır. Katı Atık Merkezi tanıtım filmi için yaptığımız video çekimlerde o dönem en iyi görüntüyü veren 35 mm adaptör kullanılmıştır. Faklı mecralarda gösterilebilmesi için film hem 4:3 hem de 16:9 oranlarında teslim edilmiştir.

Katı Atık Aktarma ve Toplama Ayırma Merkezi'nin tasarım, üretim, montaj aşamalarının tümünün Ordu Belediyesi tarafından yapılmış ve işletmeye alınmıştır. Merkezi ve katı atık işleme gibi ekolojik yatırımların önemini vurgulayan film yerel yönetim seçimlerine yönelik hazırlanmıştır.

Ordu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Ekran Görüntüsü, İşçiler İşbaşı YapıyorOrdu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Ekran Görüntüsü, Seyit TorunOrdu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Ekran Görüntüsü, AyrıştırmaOrdu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Ekran Görüntüsü, Sıkıştırma

Kamera Arkası

Çekimlere Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun da katıldı.

Bu çekimlerde ilk kez fotoğraf makinası objektifleri kullanmamızı sağlayan Letus35 Extreme adaptörünü kullanma fırsatını bulduk. Bu sayede net alan derinliği kontrolümüz arttı.

Ordu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Kamera Arkası, Seyit TorunOrdu Belediyesi Katı Atık Merkezi Filmi, Kamera Arkası, Letus Extreme 35

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98