Özaltın, Hava Çekimi 

Özaltın tanıtım filminde kullanılacak olan projeler helikopter ile görüntülenmiştir.
2011 

İzmir, Denizli, Antalya, Adana, Osmaniye, Bingöl ve Elazığ'da 6 gün süren hava çekimlerinde Özaltın'ın inşa ettiği, sera, su artıma tesisi ve barajlar görüntülendi. Kurumsal tanıtım filminde ve benzer projelerde kullanılması planlanan bu hava çekiminde, mesafelerin günlük uçuşlarla kat edilebilmesi, projelerin ölçeği, aynı anda hem profesyonel video hem de fotoğraf çekilecek olması sebepleriyle gerçek helikopter tercih edildi. Hava çekimleri daha sonra Özaltın Holding için hazırladığımız tanıtım filminde de kullanılmıştır.

Özaltın Holding inşaat, mühendislik, tedarik, geliştirme ve yatırım alanlarında faaliyet göstermektedir. 1965 yılında kurulan Özaltın İnşaat başlıca faaliyet alanı barajlar, oteller ve altyapı projeleridir. Özaltın Enerji grubu yaklaşık 5 milyar KWh kapasitesi olan baraj yapım projelerini sürdürmektedir. Özaltın Turizm Grubu turizm sektöründe özellikle golf turizmi alanında faaliyet göstermektedir. Özaltın Tarım Antalya'da sahip olduğu seralarda domates ve biber üretmektedir.

Özaltın Hava Çekimi, Ceyhan I BarajıÖzaltın Hava Çekimi, Baraj İnşaatıÖzaltın Hava Çekimi, Baraj İnşaatıÖzaltın Hava Çekimi, Antalya Atıksu Tesisi

Kamera Arkası

Bir hafta boyunca helikopter ile gezince insan alışıyor. Pali sabitleme, akünün kablolarını sökme gibi işlerde kaptana yardım etmeye başladık. Murat 124'ün önünde fotoğraf çektirmiş bir kuşak olarak helikopeterle de benzer kareler kaçınılmazdı.

Özaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, Helikopteri BağlıyoruzÖzaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, Helikopterin İçiÖzaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, HelikopterÖzaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, HelikopterÖzaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, Kaptanımız ve Yakıt İkmaliÖzaltın Hava Çekimi, Kamera Arkası, Helikopter

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98