Simge, Tanıtım Filmi, Ankara 

Simge Grubu'nun tanıtım filmi, kısa bir hırsızlık sahnesi ile açılmaktadır.
Ankara, 2007 

Alarm sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Simge Grubu'nun kurumsal filminde, alarm sistemin nasıl çalıştığı anlatılmaktadır. Storyboard'da çizdiğimiz gibi, hırsızın girişiyle alarmın çaldığı andan polis müdahalesine kadar tüm aşamalar tanıtım filminde gösterilmiştir. Simge Alarm Haber Alma Merkezi dışındaki sahneler temsili olarak canlandırılmıştır. Tanıtım videosunda ayrıca Simge alarm sistemi kullanıcıları ile yerinde yapılan röportajlar da kullanılmıştır. Prodüksiyonda kullanılan jimmy jib, şaryo ve araç üstü çekimleri tanıtım filminin dinamizmi artırmıştır.

Simge tanıtım filmi DVD ve VCDSimge tanıtım filmi ekran görüntüsü 3Simge tanıtım filmi ekran görüntüsü 4Simge tanıtım filmi ekran görüntüsü 5Simge tanıtım filmi ekran görüntüsü 7

Kamera Arkası

Storyboard'a çok yakın çekimlerin yapıldığı bir projeydi. Minivanın üstüne monte ettiğimiz kamera ile çekim yaparken siren koptu, kameraya bir şey oldu zannettik.

Jimmyjib, şaryo, oyuncu polisler prodüksiyonun kalitesini arttırdı. Hırsızımız oyuncuların işini fazla ciddiye almasından biraz hırpalandı.

Simge tanıtım filmi storyboardAraç üzerine video kamera yerleştirirkenAraç sireninin kopma anıalarm merkezinde video çekimijimmy jib ile çekimşaryo ile çekimhırsız kaçarken çıkarken polislerle karşılaşıyorpolisler hırsızı yakalıyor

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98