Uğur Makina, Tanıtım Filmi 

Film, Uğur Makina için Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ve Nahçıvan'da yaptığımız video çekimlerinden kurgulanmıştır.
Çorum, 2009-2011 

Uğur Makina kurumsal tanıtım filminin çekimleri Çorum'daki üretim tesislerinin yanı sıra, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ve Nahcıvan'da Uğur Makina tarafından kurulmuş un fabrikalarında yapılmıştır. Gerek timelapse çekimler, gerek şaryo kullanımı ile dinamizm yakaladığımız tanıtım filmi Ankara'da kurgulanmıştır. Ayrıca Uğur Makina tarafından sağlanan anahtar teslimi fabrika kurulumuna dair fotoğraflar da tanıtım filminde kullanılmıştır. Film Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanmıştır. Tanıtım filmi ilk olarak 2009'da yapılmış, 2011'de yeni çekimlerle güncellenmiştir.

Uğur Makina un, yem, irmik, mısır gibi tahıl makineleri imalatında en büyük üreticilerden biridir. Kapalı üretim alanı 19.000 metrekare olan fabrikasında temizleme ve tavlama makinaları, öğütme makinaları, taşıma ekipmanları, paketleme makinaları, montaj ekipmanları, elektrik ve otomasyon sistemleri, çeltik-pirinç makina ve ekipmanları, un express sistemleri üretmektedir. Uğur Makina tahıl endüstrisi makinalarının yanı sıra, anahtar teslimi tesis yapımını da üstlenmektedir. Uğur Makina yurtiçinde ve yurtdışında birçok tesis kurmuş, 40'dan fazla ülkeye makine ve ekipman ihraç etmiştir.

Uğur Makina, Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Kumpas ile Ölçüm Yapan İşçiUğur Makina, Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Montaj Hattı TimelapseUğur Makina, Tanıtım Filmi, TeknisyenUğur Makina, Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, LazerUğur Makina, Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, KaynakUğur Makina, Tanıtım Filmi, Ekran Görüntüsü, Fabrika Nizamiye

Kamera Arkası

Havaalanlarında çok sayıdaki ekipmanla bir yerden bir yere gitmek oldukça sıkıntılı, tümü siyah olan çantalarımız oldukça dikkat çekici.

Un fabrikasında çekim yaparken hijyen kurallarına uymak mecburi.

Uğur Makina, Tanıtım Filmi, Kamera Arkası, Çantalar ve SliderUğur Makina, Tanıtım Filmi, Kamera ArkasıUğur Makina, Tanıtım Filmi, Kamera Arkası, Hijyenik Kıyafet

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98